Wydarzenia Sportowe

Wyniki zawodów „Zakończenie Sezonu”

Nazwisko imię stan Waga miejsce
Kaszuba Michał 23 3290 1
Bębenek Jacek 19 3140 2
Pietraszek Tomasz 33 3020 3
Klem Janusz 4 2860 4
Zuber Marian 30 2770 5
Fila Kazimierz 28 2730 6
Malec Robert 21 2720 7
Zuber Tomasz 7 2660 8
Jamróz Marcin 16 2590 9
Nekwapil Maciej 15 2420 10
Jamróz Stanisław 24 1900 11
Gulik Konrad 2 1860 12
Popławski Paweł 31 1860 13
Mucha Łukasz 35 1820 14
Borkowski Edward 32 1740 15

Wyniki zawodów 10-lecie SMW Tarka

Kategoria Junior
miejsce Nazwisko i imię stanowisko waga
1 Fedak Piotr 34 5,5
2 Koziński Karol 19 -

 

 

Kategoria Senior
miejsce Nazwisko i imię stanowisko waga
1 Fedak Damian 1 10,59
2 Kaszuba Michał 2 9,7
3 Jamróz Marcin 11 8,1
4 Żurawik Dawid 4 8
5 Klem Janusz 20 6,83
6 Sadowski Lech 13 6,13
7 Żurawik Kazimierz 5 5,65
8 Nekwapil Maciej 24 5,42
9 Rożnowski Grzegorz 8 5,19
10 Kuciel Janusz 10 5,05
11 Żbik Artur 30 4,67
12 Fila Kazimierz 29 4,54
13 Kaszuba Czesław 18 4,4
14 Kowalczyk Krzysztof 28 4,17
15 Glik Konrad 32 3,55

Wyniki zawodów Zawody Nocne 2018r

Zawody Nocne 2018

lp Nazwisko imię st waga miejsce
1.       Daniluk Mikołaj 33 18150 1.    
2.       Palion Tomasz 41 16500 2.    
3.       Nekwapil Maciej 1 15300 3.    
4.       Zubel Wiktor 28 11100 4.    
5.       Zuber Tomasz 30 10100 5.    
6.       Zuber Marian 27 9800 6.    
7.       Goj Arkadiusz 31 8650 7.    
8.       Pietraszek Tomasz 9 7850 8.    
9.       Żbik Artur 25 7750 9.    
10.                         Jamróz Marcin  16 6650 10.                     
11.                         Kaszuba Michał 40 6200 11.                     
12.                         Kuciel Janusz 15 5900 12.                     
13.                         Kaszuba Czesław 24 5700 13.                     
14.                         Fila Kazimierz 39 4500 14.                     
15.                         Rożnowski Grzegorz 11 4100 15.                     
16.                         Rerak Jacek    17 3800 16.                     
17.                         Jamróz Stanisław 10 3250 17.                     
18.                         Kowalczyk Krzysztof 13 2200 18.                     
19.                         Dulowski  Przemysław 19 2150 19.                     
20.                         Zuber Zbigniew 32 1800 20.                     

Wyniki zawodów Otwarcie Sezonu 2018r.

1 Pietraszek Tomasz 25 6800 1.     
2 Fedak Damian 14 6100 2.     
3 Żbik Artur 6 5750 3.     
4 Bębenek Bartłomiej 24 5650 4.     
5 Jamróz Marcin 38 5450 5.     
6 Kaszuba Michał 30 5150 6.     
7 Sadowski Lech 8 4950 7.     
8 Fila Kazimierz 36 4900 8.     
9 Zuber Marian 41 4550 9.     
10 Zuber Zbigniew 3 4500 10.                       
11 Nekwapil Maciej    32 4250 11.                       
12 Rożnowski Grzegorz 20 4050 12.                       
13 Cichoń Janusz 34 3500 13.                       
14 Malec Robert 22 3500 14.                       
15 Kuciel Janusz 40 3350 15.                       

 

 

Wyniki zawodów Puchar Jesieni

1 Nekwapil Maciej               6200

2 Zuber Marian                   5900

3 Rożnowski Grzegorz       5850

3 Zuber Tomasz                   5850

5 Jamróz Marcin                 5600

6 Fedak Piotr                       5500

7 Mucha Łukasz                  5450

8 Proksa Antoni                  5350

9 Fila Kazimierz                  4700

9 Kaszuba Michał                4700

Wyniki zawodów „Zawody Nocne”

1.  Kaszuba Michał             6200

2. Fila Kazimierz                 5350

3. Wróbel Dominik            4900

4. Sadowski Lech                4600

5. Kaszuba Czesław             4250

6. Kubies Kazimierz            4050

7. Rożnowski Grzegorz        3750

8. Mucha Łukasz                  3600

9. Żbik Artur                         3500

10.Gulik Konrad                   2850

 

 

Wyniki zawodów Puchar Prezesa

1.  Kaszuba Michał            9500

2.  Fila Kazimierz              8300

3.  Wróbel Dominik          7500

4.  Kaszuba Czesław          6900

5.  Zuber Tomasz               6750

6.  Sadowski Lech             5800

7.  Żbik Artur                      5550

8.  Rożnowski Grzegorz    5500

9.  Nekwapil Maciej           5450

10. Kuciel Janusz               4850

 

 

Wyniki zawodów „Otwarcie Sezonu 2017″

1. Malec Robert                 4350

2. Zuber Tomasz               3550

3. Mucha Łukasz               3350

4. Fila Kazimierz               3250

5. Kuciel Janusz                 3200

6. Żbik Artur                      3150

7. Zuber Zbigniew             3100

8. Jamróz Marcin              2650

9. Fedak Piotr                    2600

10.Wróbel Dominik           2400

Wyniki zawodów ,,Otwarcie Sezonu” 17-04-2016r.

1. Zuber Tomasz                 8,15 kg

2. Zuber Zbigniew              6,45 kg

3. Zuber Marian                 4,50 kg

4. Kozub Janusz                 4,35 kg

5. Kowalczyk Krzysztof     3,85 kg

6. Blin Tadeusz                   3,85 kg

7.  Kuciel Janusz                 2,90 kg

8. Zonik Sławomir              2,65 kg

9. Pająk Dawid                    2,60 kg

10. Jamruz Stanisław         2,55 kg

Wyniki zawodów „Puchar Prezesa” 04.10.2015r.

1. Zuber Tomasz                 8.30 kg

2. Zuber Zbigniew              610 kg

2. Zuber Marian                  6.10 kg

4. Rożnowski Grzegorz     6.05 kg

5. Fedak Piotr                     6.00 kg

6. Proksa Antoni                5.90 kg

7. Jamróz Marcin              5.05 kg

8. Walczak Robert             3.50 kg

9. Bolek Mateusz                3.40 kg

10. Kuciel Janusz               3.30 kg

Wyniki zawodów 19.07.2015r

1. Florkiewicz Wojciech  4,67 kg

2. Rożnowski Grzegorz   4,66 kg

3. Zuber Tomasz              4,65 kg

4. Jastrzębski Robert      4,58 kg

5. Fila Kazimierz              4,18 kg

6. Zuber Marian               3,72 kg

7. Zuber Zbigniew           3,33 kg

8. Wichrowski Damian  3,00 kg

9. Daniluk Mikołaj          2,89 kg

10. Proksa Antoni            2,87 kg

 

 

Wyniki zawodów Otwarcie Sezonu 2015

1. Zuber Tomasz 3190

2. Wilczek Piotr 3000

3. Rożnowski Grzegorz 2980

4.Proksa Zenon 2900

5. Zuber Marian 2870

6. Sadowski Lech 2580

7. Jamróz Marcin 2310

8. Żbik Artur 2240

9. Kowalski Ferdynand 2190

10. Florkiewicz Wojciech 2170